MOBILIE CELTNIECĪBAS TORŅI

Celtniecības tornis BPC 4 (1200mm*2000mm; 6,4m)
Celtniecības tornis BPC 2 (700mm*2000mm; 2,7m)
Celtniecības tornis BPC 2 (700mm*2000mm; 5,1m)

Kāpēc pārmaksāt?

Laba mobilo celtniecības torņu kvalitāte par pieņemamu cenu.

״

PAR MUMS

SIA Pontium ir Latvijas uzņēmums, kas darbojas nozarē kopš 2008.gada. Viens no mūsu darbības pamatvirzieniem ir būvniecības un montāžas pakalpojumu sniegšana, piedāvājot fasāžu, logu, durvju un pilnstikla starpsienu konstrukciju piegādi un uzstādīšanu.

 

Sākot ar 2019.gadu esam paplašinājuši savu darbību un uzsākām dažāda veida mobilo celtniecības torņu un sastatņu piegādi Baltijas reģionam. Mums ir izveidojusies lieliska sadarbība ar Eiropas uzticamākiem ražotājiem!

 

Esam uzņēmums ar elastīgu darbības politiku un pozitīvu skatījumu uz Latvijas nākotni. Esat laipni gaidīti pievienoties mūsu plašajam klientu un sadarbības partneru lokam!

PAR TORŅIEM

Mūsu mobilie celtniecības torņi – nepieciešamais darba rīks gan profesionāļiem, gan privātai lietošanai - privātmāju un vasarnīcu īpašniekiem. Torņu izmantošanas veidi ir visdažādākie: tie būs noderīgi nelieliem būvniecības un apdares darbiem gan ārpusē, gan iekštelpās, kā arī grūti pieejamās vietās.

 

Torņi tiek veidoti no saliekamiem moduļiem. Ir pieejamas dažādi darba platformu lielumi un augstuma variācijas. Mūsu piedāvātām torņu konstrukcijām raksturīga paaugstināta izturība, ko nodrošina komplektācijā esošie papildu savienojumi. Torņu lietošanas, uzstādīšanas un pārvietošanas ērtību nodrošina tērauda cauruļu saliekamās konstrukcijas, kas pārklātas ar pulvera polimēriem.

 

Pie galvenā rāmja piestiprinātie balsti garantē ekspluatācijā esošo konstrukciju izturību un drošību.

(+371) 29356777    /    pontium@pontium.lv

  • Facebook